Маленький принц.Планета вітрів

350,00
грн.
Занурюйся у довгоочікувані нові пригоди героя шедевра світової класики Антуана де Сент-Екзюпері – Маленького Принца!
Над цим коміксом працювала творча і талановита команда. Її художнім керівником став Дідьє Полі, який вивчився в «школі Діснея», а сценаристом — Гійом Дорісон, володар нагород у світових номінаціях індустрії.

Творців книжки надихнув сюжет французького мультсеріалу, який з 2011 року подивилися вже понад 7 мільйонів глядачів по всьому світу.
Чому варто придбати:
1. «Маленький Принц» – одна з найпопулярніших книжок світу, її було перекладено 220 мовами і діалектами та продано накладом понад 134 мільйони примірників. Це головна книжка у дитячій бібліотеці!
2. Маленького Принца повинна знати кожна дитина! Але читати оригінальний текст дітям молодшого віку складно, тому комікси – найкращий варіант для першого знайомства з феноменом класичної літератури.
3. Перші у світі комікси про Маленького Принца, яким немає аналогів та які гарантовано оцінять фани. Такого ви точно ще не бачили!
4. Сюжет вчить знаходити рівновагу у найскладніших ситуаціях та бути відважним, не спиняючись навіть тоді, коли охоплює страх.
5. Головний герой є чудовим прикладом того, як хоробре серце творить дива й перемагає всесвітнє зло.
6. До видання включено дивовижний бонус від фантастичного художника Мебіуса.
Цікаві факти:
• Автор – Гійом Дорісон (псевдонім Ізу), отримав нагороду Animeland за найкращу французьку мангу (комікс у японському стилі) Omega Complex, яку знає весь світ.
• Мебіус (Жан Жиро), що має талант вибухової сили, – автор костюмів та художник таких легендарних фільмів як «Чужий», «Той, хто біжить по лезу» та «П'ятий елемент».
• «Планета вітрів» була створена на основі мультсеріалу за оригінальним сценарієм Дельфін Дюбо.
• Французькі та бельгійські комікси мають назву bande dessinée («мальована стрічка»). Ці країни мають власну мальописну традицію, відмінну від інших країн.
• Комікс «Планета вітрів» – перше видання серії, яка налічує 24 томи за кількістю планет, які відвідав Маленький Принц!
• Кожен том створює команда з п’ятьох фахівців: сценарист, кадрувальник, дизайнер персонажів, художник-декоратор та колорист.

• Діти зі всього світу збирають власні колекції коміксів про Маленького Принца, й у вимірі фанів жанру це вважається крутезним досягненням!

Вік: 10+

Автор: Гійом Дорісон

Видавництво: Артбукс

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Сторінок: 56

Категорія: Комікси

Вам также может понравиться
Made on
Tilda