Спадок винахідника

330,00
грн.
Історія для серця — виклик для розуму!

Продовження улюбленої історії “Легенда "Зореплавця”!

На дітей чекає нова пригода вже знайомих героїв! Ще захопливіша, ще загадковіша! Будьте впевнені, що дитина зануриться у книжку з головою!
Всесвітньо відомий винахідник зникає за загадкових обставин, залишаючи за собою підказки до добре прихованої таємниці. У гонці з часом персонажі сподіваються розкрити та зберегти спадщину винахідника, тоді як давній і потужний ворог повертається, він не зупиниться ні перед чим, аби випередити друзів…

Розгадайте таємниці, сховані на малюнках, і знайдіть спадщину винахідника разом із маленькими читачами! Коли ви ще зможете відправитись у фантастичні пригоди разом із дитиною? Це чудова нагода стати ще ближче і здобути спільні перемоги!

Чому варто придбати:

  • Пригода поділена на невеликі глави, кожна з яких закінчується головоломкою. Більше 30 загадок, які потрібно розгадати! Оце так ДІЙСНО ПРИГОДА!
  • Її можна розгадати за допомогою підказок, захованих на ілюстраціях. Але якщо пошуки не вдалися, не біда — розгадку можна прочитати на початку наступної глави.
  • Це  історія про дружбу та про бажання досліджувати, розпитувати та вгадувати.
  • Усі три головні герої потребують наполегливості і мужності, щоб досягти успіху, і черпають необхідну силу з дружби.
  • Книжка створена для шукачів незвіданого, таємниць та загадок! Вона розвиває спостережливість, уважність, здатність робити логічні висновки та розглядати різні варіанти розвитку подій!
  • Дослідники отримують неабияке задоволення від результатів розв'язання загадок та відчують свої суперсили!
  •  
Для непосидючих винахідників від 8 до 12 років, навіть тих, які не вміють довго фокусувати увагу. Ця книжка зачаровує до читання, ось побачите!Вік: 8+

Автор: Єнс І. Ваґнер

Видавництво: Артбукс

Ілюстрації: Марта Сахно

Розмір: 160мм x 235мм x 17мм

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Сторінок: 160

Категорія: Казки та оповідання

Вам также может понравиться
Made on
Tilda