Битва за Дарк Даґалур: Перша місія Боба «Зухвальця» Купера

250,00
грн.
Для фанів Fortnite! Пригодницький роман, де читач сам обирає сюжет.
Як пережити апокаліпсис? Вибір за тобою!
Після глобальної катастрофи вціліло тільки 2% від усього людства. Озброївшись однією киркою, ти мусиш пробитися через Дарк Даґалур, але тебе всюди підстерігають ворожі бійці. Що робитимеш? Тут доведеться вмикати голову, адже для виживання тобі потрібне правильне спорядження. Збирай ресурси, щоб спорудити укриття від ворогів, знаходь корисні предмети, і не забувай про зброю для захисту. Кожне рішення — надзвичайно важливе, адже від нього залежатиме, чи здобудеш ти епічну перемогу!
Класні фішки зі здобиччю, доступні для завантаження! Щоб отримати предмети, які ти вирішиш узяти з собою в похід, переходь за посиланням із книжки.

Чому варто придбати:
  • Книжка дуже схожа на відеогру. Така ж інтерактивна і захоплива! Вона неодмінно здивує дитину і додасть щось геть нове до її читацького досвіду.
  • Це історія за мотивами мега популярної гри Fortnite, розвиток подій в якій залежить від читача. Так, так – це не помилка. Саме дитина вирішує, яким чином далі розгортатиметься сюжет. Наприкінці кожного розділу треба обрати дію, від якої залежить, з якої сторінки слід читати далі!
  • Щоб цей досвід ще інтерактивнішим, у книжці є спеціальне посилання для завантаження трофеїв. Вони стануть читачу у пригоді для боротьби за перемогу!
  • Чесно вам зізнаємось: ми в редакції Артбукс трохи заздримо дітлахам і шкодуємо, що в нашому дитинстві таких книжок не було.

Що варто знати про Fortnite?
  • Fortnite – комп'ютерна онлайн-гра, створена компанією Epic Games і випущена 2017 року. Майже одразу вона стала міжнародним феноменом і ознакою сучасного покоління. У травні 2020 року кількість зареєстрованих гравців у Fortnite перевищила 350 мільйонів.
  • Того ж року ми стали єдиним офіційним видавництвом книг із Fortnite в Україні й дуже пишаємося цим. Наша мета – радувати гравців у Fortnite незалежно від віку і якнайшвидше готувати до друку українські версії книг, що виходять на світовому ринку.

Вік: 9+

Автор: THiLO та Юль Адам Петрі

Видавництво: Артбукс

Розмір: 130мм x 195мм x 11мм

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Сторінок: 140

Категорія: Казки та оповідання

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda