FORTNITE Королівська битва. Книга 1

270,00
грн.
Поринь у пригоди Поля — простого хлопця, що став героєм у самісінькому розпалі «Королівської битви»!

Полю 17, і він мріє лише про одне: стати актором. Тож коли хлопцю пропонують невеличку роль у блокбастері, той одразу погоджується! От тільки острів, де фільмують кіно — ще той подаруночок…

Дивні бурі, летючі автобуси, строкаті лами і скажені танці… І — як вишенька на торті — всі ганяються одне за одним зі зброєю! Як тут не збожеволіти? Щоб утекти звідти живим, Полеві доведеться дуууже постаратись!
Неофіційне видання про пригоди у світі Fortnite!

Чому варто придбати:
  • Захопливе читання за мотивами мегапопулярної гри! Це історія про хлопця, який потрапив до «Королівської битви», думаючи... що проходить кастинг на фільм. Що ж, як для знімального майданчика, острів — напрочуд мальовниче і видовищне місце!
  • Віддані фанати FORTNITE із задоволенням поглянуть на острів очима новачка й крок за кроком вгадуватимуть знайомі ландшафти, предмети та костюми із гри. На дітей чекають шалені пригоди Поля, який став героєм у самісінькому розпалі битви!
  • Така книжка складе дитині компанію не на один день і неодмінно буде прочитаною, адже динамічна історія не дозволить відірватися аж до фіналу!

Що варто знати про Fortnite?
  • Fortnite – комп'ютерна онлайн-гра, створена компанією Epic Games і випущена 2017 року. Майже одразу вона стала міжнародним феноменом і ознакою сучасного покоління. У травні 2020 року кількість зареєстрованих гравців у Fortnite перевищила 350 мільйонів.

Вік: 9+

Автор: Матіас Лаворель

Видавництво: Артбукс

Розмір: 145мм x 215мм x 15мм

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Сторінок: 160

Категорія: Казки та оповідання

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda