Втеча із занедбаного заводу: Друга місія Боба «Зухвальця» Купера

250,00
грн.
Нова пригода Боба «Зухвальця» Купера! Пригодницький роман для фанів Fortnite, де читач сам обирає сюжет.

«Готовий до нової місії? Зустрінемось опівночі на нашому місці». Це таємне повідомлення прислав тобі Марселлус, вождь твого клану. Але чому ж він не прийшов? Щось тут не так! Вчасно пірнувши в траву, чуєш за спиною потужний вибух. Пастка! Марселлус ніколи б тебе не зрадив. Значить, з ним щось сталося... Знайди Марселлуса і визволи його з лап ворога!

Класні фішки зі здобиччю, доступні для завантаження! Щоб отримати предмети, які ти вирішиш узяти з собою в похід, переходь за посиланням із книжки.

Чому варто придбати:
  • Спосіб відволікти дитину від компютерної гри є! Ця книжка стовідсотково зацікавить маленьких геймерів, змусить їх вимкнути гаджети і натомість взяти в руки книгу. Здається, це саме той випадок, коли щасливі будуть і діти, і дорослі.
  • Захопливі місії та небезпечні пригоди чекають на кмітливих читачів. У кінці кожного розділу дитина має обрати, як вчинити Куперу. Від цього залежатиме дві речі: те, як розгортатимуться події та з якої сторінки читати далі. Ідеальне рішення, аби дитина читала не з примусу, а з великим задоволенням!
  • Цього разу наш герой отримує повідомлення про зустріч, але у призначеному місці чекає пастка. Попереду таємна рятувальна операція, повна небезпек!

Вік: 9+

Автор: THiLO та Юль Адам Петрі

Видавництво: Артбукс

Розмір: 130мм x 195мм x 10мм

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Сторінок: 136

Категорія: Казки та оповідання

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda