Молочний зуб дракона Тишка

290,00
грн.
Відтепер усі-всі історії про Кастора й Фріппе в одній збірці! Книжка містить 6 уже улюблених історій (про те, як Кастор пече смачний пиріг, вирощує квасолю на підвіконні, майструє ящик для інструментів, шиє фартух, змішує фарби та фарбує шафку, лагодить велосипед) та 1 вперше перекладену українською — про те, як Фріппе узявся працювати в майстерні замість Кастора і що з того вийшло.

Девіз
Обережно, заразливо пізнавальна книжка! Викликає бажання повторити все за Кастором!

Сила
Кастор — на всі лапи майстер навчає маленького Фріппе бути помічником мами й тата

Дитині нудно жити без гри. Гратися крутими іграшками — це супер, а гратися зі справжніми інструментами — це фантастика. Перевірено на власних дітях. Дитина точно попросить спекти пиріг, покроковий рецепт якого подано в книжці. Ми вже це зробили, спробуйте й ви — дуже смачно! Для дитини це справжнє зриме диво. А що значить для неї посадити квасолину? Власноруч поливати, день у день чекати на паросток, спостерігати за його розвитком — це викликає абсолютний захват. Це неймовірна радість, коли квасолька прокльовується, а потім і виростає. Як захопливо для дитини дізнаватися, звідки беруться одяг та меблі і як їх створюють! Справжня пригода — знайти серед інструментів щось, щоб почати «лагодити» свого велосипеда! Перший науковий дослід — змішати дві фарби і чудуватися з того, як змінюється колір. 

Матеріали та інструменти із зазначенням їхніх назв подано в книжці на окремих сторінках — це важливо для збагачення словникового запасу (згадаймо розвивальні картки за методикою Гленна Домана). Це вже готовий матеріал для обговорення нових тем і засвоєння тематичної лексики.

Окрім детального зображення й опису матеріалів, інструментів та обладнання, історії про Кастора містять послідовність дій, необхідних для створення чогось, а наприкінці — додаткові поради. З книжки дитина легко дізнається, як зробити те чи інше, і зможе відтворити дії Кастора в реальному житті.

Та книжка не лише демонструє різноманітні інструменти та показує, як за допомогою них щось створити. Кастор та його маленький помічник Фріппе вчать дітей дотримуватися порядку на робочому місці, бути уважними та обережними, терплячими та відповідальними, не поспішати, ретельно готуватися до виконання будь-якої роботи й сумлінно перевіряти результат кожного її етапу. Це видання — дещо більше, ніж просто дитяча книжка: водночас енциклопедія, збірка інструкцій та історії, які надихають творити.

Вік: Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років

Автор: Потапова Алла

Видавництво: Час Майстрів

Розмір: 205x240

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Сторінок: 152

Категорія: Казки та оповідання

Категорія: Терапевтичні книги

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda