Гільда й Опівнічний Велетень

330,00
грн.
Другий том коміксу про дівчинку з блакитним волоссям. Вирушай разом із Гільдою назустріч новій неймовірній пригоді – спробуйте разом порятувати її дім!

Гільдине життя пішло шкереберть. Здається, вона мусить зміняти рідну домівку, оточену сніговими вершинами, на гамірне місто. Але з якої причини потайні ельфи так прагнуть її прогнати? І чому лише вона одна здатна їх бачити? Нарешті – що то за таємничий велетень, який приходить щоночі?

Чому варто придбати:
  • Комікси про Гільду викликають у дітей бажання зазирати у книжки щодня, а з цікавості непомітно формується звичка!
  • Гільда живе звичайне життя маленької дівчинки. У неї є мама, затишний будинок і шкільні друзі, з якими вона потрапляє у пригоди.
  • А ще у Гільди блакитне волосся і домашній улюбленець – лисоолень. Вечорами, після того як зробить домашку, вона частенько зустрічається з ельфами й тролями. Ой, здається, Гільда зовсім не схожа на інших дівчаток її віку!
  • Ось чому про неї так цікаво читати! А ще розглядати малюнки, бо ж усі історії про Гільду – це комікси. У них завжди є простір для фантазії: можна не лише читати репліки персонажів, а й вигадувати історії самотужки! 

Вік: від 6 років

Автор: Люк Пирсон

Видавництво: Артбукс

Ілюстрації: Люк Пирсон

Розмір: 220мм x 305мм

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Сторінок: 36

Категорія: Комікси

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda