Як ведмідь не проспав Різдво

320,00
грн.
Різдво – найчарівніше зимове свято, яке хочеться зустрічати в колі рідних та близьких. Тож і лісові мешканці прагнуть святкувати разом зі своїм другом ведмедем. І він був би радий разом з усіма веселитися й обмінюватися подарунками, та взимку ведмедів так хилить у сон... То що ж йому робити? Як не проспати Різдво?

Девіз:
Зустрічаймо Різдво разом!
Сила:
Той, хто дарує, отримує силу, а той, кому дарують, - подарунок!

Ганна Яновська
Перекладач – «Як ведмідь не проспав Різдво»
«Я багато років віршую як автор і працюю з віршованим текстом, тому тут робота - це, великою мірою, справа техніки. Інша річ - я дуже люблю ведмедів, зокрема й мені дуже симпатичний ведмідь Карми Вілсон: він великий і начебто дорослий, але в душі він дитинка) Зайчик, мишка та решта його друзів справляють враження навіть трохи доросліших) Досить почитати інші історії на зразок "У Ведмедя хитається зуб" або "Ведмідь хоче ще" - і маленький читач впізнає в них себе і свої проблеми й бажання».
Ну а як така книжка вплине на читача?

«Створить різдвяний настрій, викличе бажання придумати подарунки близьким, бажання розіграти цю казку з іграшками. Бажання напекти пряників із застосуванням усіх наявних у домі формочок, зробити гірлянду з попкорну і так далі. Крім того, Ведмідь, доклавши багато сил, не проспав Різдво - але в кінці книжки засинає. Отже, з точки зору батьків, це хороша вечірня казка, яка налаштовує на правильний лад)».

Вік: 2-5

Автор: Карма Вілсон

Видавництво: Час Майстрів

Ілюстрації: Джейн Чепмен

Розмір: 240х240

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Сторінок: 32

Категорія: Казки та оповідання

Категорія: Новорічні книги

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda