Так сильно люблю тільки тебе

232,00
грн.
Історії про любов мами до своїх діток завжди торкаються до самих глибин душі. Та серед таких розповідей є найніжніші та наймиліші. До них належить чарівна та надзвичайно світла книга «Так сильно люблю тільки тебе», яку створили неймовірно талановиті Ютта Ланґройтер і Штефані Дале.

Що ж відбувається у світлій книзі «Так сильно люблю тільки тебе» про сім’ю зайчиків? Синочок-зайчик Йозі посварився з мамою, яка постійно змушувала його прибирати, умиватися та робити ранкову зарядку. Малий довговухий вирішує йти до друзів жити, адже у них точно набагато краще! Він пробує пожити у мишачій, борсучій сім’ї, а також у сімействі білок. Та у кожній родині йому щось не до вподоби: чи розкидані іграшки, чи неприємний запах, чи ще щось. Найкраще Йозі живеться у двоюрідного брата, але й у нього щось не подобається зайчаті. Йому чогось бракує, від чого стискається і болить серце.

Дізнавайтеся чим закінчаться пригоди Йозі та чи повернеться він додому. Створити нереально теплу атмосферу історії «Так сильно люблю тільки тебе» допомагають яскраві та чуткі ілюстрації, які чарівно зображують головних героїв і природу навколо них
Вік: 0-3, 4-6

Автор: Ютта Ланґройтер

Видавництво: Читаріум

Ілюстрації: Деби Глиори

Розмір: 220 х 290 мм

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Сторінок: 32

Категорія: Терапевтичні книги

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda