Різдвяні справи детектива Жерара

350,00
грн.
Узимку славетний детектив Жерар нудився. На хуторі Витівка ані смачної зеленини, ані каверзних історій — найкращих ліків від нудьги. Аж ось хоч якась розвага: до них їде Оркестр дятла Дядечка з концертом до Дня Святого Миколая в заячому яру. І хоча Жерар не хоровий свистун, а детектив, але й для нього знайдеться робота: справа про віяло прими капібари. І він виходить на сцену, себто береться до розслідування. Коли ж Витівкою поповзли чутки про появу чорного горобця, який вершить свої темні справи, і шістдесят вісім горобців нажахано зачаїлися, — хіба міг Жерар лишитися осторонь? І навіть на Різдво, перебуваючи в Карпатах, він не тільки розкошував і слухав колядки, а й шукав для ведмедика Міська загублену люльку. Бо ніяка він не велика миша, а славетний детектив. І довести це для нього — справа честі!

Про автора
Іван Андрусяк — один із найвідоміших дитячих письменників в Україні. Окрім того, він ще займається перекладацькою діяльністю, є літературним критиком, пише вірші (один із чільних поетів покоління «дев'ятдесятників») та прозу для дорослих. Є лауреатом: конкурсів видавництва «Смолоскип», порталу «БараБука» міжнародної премії «Corona Carpatica» 2010, Корнійчуковської премії 2016, премії імені Лесі Українки 2019, «ЛітАкцент року» та інших. Член українського центру ПЕН-клубу. Його твори здобули прихильність як у середовищі вітчизняних та закордонних фахівців, так і серед звичайних читачів різного віку

Чому варто придбати?
Пригоди Жерара — це феєрія веселощів та кумедних історій. Саме тому їх цікаво читати як діткам, так і дорослим. Завдяки їм малеча розвиватиме своє почуття гумору та креативність, натомість батьки отримають можливість провести разом зі своїми малюками кілька щасливих вечорів.

Вік: 6+

Автор: Андрусяк Іван

Видавництво: Vivat

Ілюстрації: Анна Майта

Мова видання: Українська

Розмір: 195х235 мм

Сторінок: 112

Палітурка: Тверда

Категорія: Новорічні книги

Категорія: Казки та оповідання

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda