Girl's Book. Ідеї, які варто втілити в життя!

560,00
грн.

"Girls’ Book. Ідеї, які варто втілити в життя" — це 128 сторінок практичних порад. 

Жодної магії, гороскопів, ворожіння. Тільки те, що справді стане в пригоді. 

Ми перевірили: дівчата від 6 до 12 років із захопленням втілюють в життя ці поради, вправи, ігри, рецепти та саморобки. 

Зважте на їхні різноплановість і різнобарв’я. Маємо аж 40 тематичних розділів! 

Завдяки цьому дитина може трішки доторкнутися до найрізноманітніших різновидів людської діяльності. А чим різноманітніша діяльність дитини, тим легше їй буде збагнути свої інтереси та здібності. 

Чи не головне для нас, батьків, допомогти дитині розкрити її інтереси та здібності?


З цією книжкою ми перетворимо парео на сукню, змайструємо гойдалку, зробимо маску для обличчя, приготуємо смачний ягідний тарт, власноруч створимо брошку, спробуємо себе у фокусах, зробимо гітару з коробки, навчимося розпізнавати польові квіти, готувати смачні й корисні трав'яні чаї та соки, гратися з друзями по-новому, фарбувати одяг та ще багато чого. 

Крім того, важливо, що ця книжка залучає дітей не лише до розумової діяльності (треба задіяти і логіку, і просторову уяву, щоб від схем перейти до дій), але і до роботи своїми руками. Розвиток дитини — це не зубріння і нудне сидіння за партою, як у школі. Розвиток відбувається саме на стику інформації і дії, де теорія поєднується з практикою. Ця книжка — інформація, яка спонукає до дії. 

Окремо хочеться відзначити стильний та яскравий дизайн. Застосування навіть трьох шрифтів у книжці — це вже великий ризик скотитися в несмак. Майстерність нашої дизайнерки Катерини Сергієнко дозволила поєднати з десяток шрифтів у єдину гармонію, яка стала стилем книжки. Ще один плюс видання — модернові малюнки, за які дякуємо французькому художникові. Книжка має вигляд дорогого записника і "замикається" на гумову стрічку. Інноваційна палітурка з цупкого картону має приховану пружину та закруглені ріжки. Така форма відразу закохує у себе, книжку хочеться гортати, милуватися нею. Сподіваємося, що наша "Girls’ Book" має шанс стати на певний час скарбничкою дівчачих секретів, підручником та порадником, що завжди під рукою. 

У кінці схожої на нотатник книжки і справді є аркуші для нотаток. А ще 50 стильних наліпок! 

Ця книжка є справді цінним подарунком для дівчат 6-12 років. Вік: Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років

Автор: Мішель Лекре

Видавництво: Час Майстрів

Розмір: 168x215

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Сторінок: 128

Категорія: Енциклопедії

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda