Маня і Різдво

390,00
грн.
Опис
Найріздвяніша пригода починається!
Такса Маня мріяла про тропічний курорт, та що поробиш, якщо її господиня Ната полюбляє кататися на лижах? Доведеться тепло вкутатися по самий ніс і… стривайте! Це що, не той потяг? Куди він прямує? До Фестбурга? Як це «чарівне місто з ельфами й феями», хіба таке буває насправді? І оцей ваш Вайнахтсман справді брат Санта-Клауса?
Непосидюча й допитлива собачка потрапляє в місто, де століттями творилася магія. Що з цього може вийти? Безліч пригод і одна, зате велика халепа! Чи зможе Маня допомогти новій подружці-феї скласти іспит з володіння чарівною паличкою, розпізнати підступний план лиходійки і, головне, врятувати Різдво, виправивши наслідки своїх необдуманих вчинків?

Девіз: Магія — у твоєму серці!
Сила: Святковий настрій — сила!

Анотація
Казкова повість української письменниці Анастасії Шульги з ілюстраціями господині реальної такси Мані Наталії Герасименко розповідає про чарівне місто Фестбург, де живуть ельфи і феї та працює німецький колега святого Миколая Вайнахтсман. Разом з головною героїнею історії — непосидючою і трохи легковажною собачкою читачі поринуть у вир пригод, відчують атмосферу Різдвяних свят, дізнаються, як творяться дива, навчаться дарувати радість та відрізняти справжні добрі справи від підробних.

Вік: 6-8

Автор: Шульга А.

Видавництво: Час Майстрів

Ілюстрації: Герасименко Н.

Розмір: 220x280

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Сторінок: 72

Категорія: Казки та оповідання

Категорія: Новорічні книги

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda