Що це за орган? Дурнуватий довідник з анатомії твого тіла

300,00
грн.
Про людське тіло написано багато дурні, і ця книжка не виняток! 68 ілюстрованих розділів без жодного правдивого факту розкажуть усе, що тобі хотілося б знати про своє тіло, і не втомлять сухою мовою та науковою достовірністю!

В Енді Ґріффітса є тіло з 68 робочими частинами. Коли він не пише (руками), він любить читати (очима), думати (мозком), бігати (ногами), плавати (руками й ногами), дихати (носом, трахеєю та легенями), їсти (ротом із зубами, язиком і слиною), перетравлювати їжу (тонкою кишкою, товстою кишкою, жовчним міхуром, підшлунковою залозою, печінкою та селезінкою) і сидіти (на своїй дупі). Це все, що треба знати про Енді Ґріффітса.

У Террі Дентона також є тіло. Воно вище, старше і красивіше за тіло Енді. Це все, що треба знати про Террі Дентона.

Чому варто придбати:
  • Енді Ґріффітс та Террі Дентон, автори вашої улюбленої серії про багатоповерховий будинок на дереві, поєднали у своєму фірмовому стилі химерність та абсурд, створивши із цієї суміші книжку про людське тіло, яка змусить реготати навіть найсерйознішого читача!
  • Ти більше не зволікатимеш із відповіддю, коли хтось підійде, тицьне в якусь частину тіла і запитає: «Що це за орган?». 
  • У книжці є і справжні, і вигадані факти, тож завдяки цьому виданню читачі не лише дізнаються усе про будову людського тіла, але й зможуть вдосталь насміятися!

Цікавий факт:
  • Письменник Енді Гріффітс та ілюстратор Террі Дентон – автори мультсеріалу «Що з Енді?» та лауреати головної премії австралійської книжкової індустрії 2014 року. Разом вони написали більше десятка захопливих дитячих книг, з якими легко уявляти, винаходити й придумувати. Їх всесвітньо відома серія книг про багатоповерховий будиночок на дереві була видана тиражем понад 4 мільйони примірників і увійшла до списку бестселерів «The New York Times».

Вік: 7+

Автор: Енді Ґріффітс

Видавництво: Артбукс

Ілюстрації: Террі Дентон

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Сторінок: 192

Категорія: Енциклопедії

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda