Листи Катрусі до святого Миколая та Бабусі

290,00
грн.
Маленька Катруся ще не вміє писати. Та це не біда, адже листа можна й намалювати! І не лише святому Миколаю, а й Бабусі, що захворіла й не може приїхати на свята. Дівчинка розуміє котячу мову й вірить, що святий Миколай здійснює заповітні бажання, але ще не знає, що листи, надіслані з любов’ю, приховують у собі дивовижну силу... Та скоро Катруся відкриє цю таємницю, адже тепер вона, як доросла, має ключ — ключ від поштової скриньки.
Казка, що зігріває читачів серед зими, зацікавлює дитину листуванням, бо написання листів та очікування відповіді на них створюють невидимий, але міцний зв’язок між людьми.

Сила: Дитині цікаво відправити листа поштою, а ще цікавіше — знайти в поштовій скриньці листа у відповідь.

Девіз: Дива дивують, а власноруч створені дива дарують насолоду / тішать.

Шановні дорослі!
Читання цієї зимової, але теплої історії зацікавлює дитину темою листування. Скористайтеся нею як інструментом, щоб разом створити листа до бабусі, дідуся, тата — когось близького, хто зараз далеко. Ви можете втілити цю казку в життя. Це подарує вам не лише радість і відчуття дива, а й нагоду познайомити дитину з буквами. Ми створюємо наші книжки для затишного читання, навчання, розваги, але також віримо, що книга може запалювати світло в дитячій душі. І завдання дорослих — підтримати й роздмухати цей вогник.
Приємного читання!

Вік: 3-8

Автор: Лебедєва О.

Видавництво: Час Майстрів

Ілюстрації: Лебедєва О.

Розмір: 205x240

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Сторінок: 40

Категорія: Казки та оповідання

Категорія: Новорічні книги

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda