Зог і летюча допомога

268,00
грн.

В книзі «Зог і летюча допомога» одного разу Златка вирішує навідати свого дядька короля. Та йому геть не до вподоби нетрадиційна для принцеси професія племінниці. Він вважає, що принцеси повинні залишатися у своїх вежах і вишивати подушки весь день, а не літати по королівству та лікувати підданих. Через це він ув’язнює Златку у замку, де її безуспішно намагаються врятувати Зоґ та Галалот.

Коли таємнича хвороба короля спантеличує всіх королівських лікарів, на допомогу приходить ніхто інший, як сама принцеса Златка! Чи вдасться дівчині вилікувати свого дядю та змінити його думку з приводу обраної професії? І чи зможе принцеса знову побачитись із вірними друзями? Дізнавайтеся з книги.

«Зог і летюча допомога» – це неймовірно тепла та захоплива історія про дружбу, взаємодопомогу та доброту. Вона навчає завжди слідувати за мрією, не зважаючи ні на які перешкоди!

Яскрава історія у легких віршах від Джулії Дональдсон тонко приправлена не менш барвистими та дотепними ілюстраціями Акселя Шеффлера. Поринайте у пригоди разом із Зогом та його друзями!

Вік: 0-3, 4-6

Автор: Джулія Дональдсон

Видавництво: Читаріум

Ілюстрації: Аксель Шеффлер

Розмір: 285 х 260 мм

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Сторінок: 32

Категорія: Вірші для дітей

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda