Велика книга суперцікавинок

600,00
грн.

Ця книжка – справжній скарб для читачів-чомучок, яких цікавить абсолютно все, що їх оточує. Відкривайте віконця і дізнавайтеся про наш світ: його історію, наукові дослідження та найцікавіші факти, що їх дізналося людство.


Чому варто придбати

  • Дізнаватися нове – основний кайф молодшого шкільного віку. У відповідь на нову цікаву інформацію мозок молодших школярів виробляє великі порції гормонів щастя.
  • Діти, які отримають досвід задоволення від інформації з меншою імовірністю стануть залежними від комп'ютерних ігор чи соціальних мереж.
  • В книзі зібрано кілька сотень суперцікавинок – фактів з різних галузей життя, що дивують, вражають, змушують подивитися на світ під іншим кутом. Деякі з них заховані за віконечками, які люблять ласі до сюрпризів дітлахи.
  • Розділ історичних знань містить факти про Україну, зокрема про трагічні події першої половини XX століття, Голодомор, війну з Росією і навіть початок повномасштабного вторгнення в 2022 році. Книга стане одним з інструментів формування національної ідентичності маленьких українців.
  • Видання величезне не тільки за обсягом нових знань, адже має розмір 22 x 32 сантиметри. Надрукована на якісному папері, яскрава і барвиста книга закохує в себе з першого погляду.
  • Енциклопедію ілюструвала неймовірна мисткиня зі Львову, Ірина Рутило. Вона відома читачам видавництва «Каламар» завдяки шалено креативній інтерактивній Абетці для найменших та розвивальній книжці-грі «Смачного!».
  • Ця книга з тих, чию красу неможливо передати на жодних фото, яка викликає захват і вабить погортати. Кожна дитина, що отримає таку книгу у подарунок, прочитає її від першої сторінки до останньої.

Вік: 8+

Автор: Ельса Пунсет

Видавництво: KALAMAR

Розмір: 223*315 мм

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Ілюстрації: Ірина Рутило

Сторінок: 20

Категорія: Казки та оповідання

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda