KUMON. Учимося додавати

200,00
грн.
KUMON – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах. Кожна книга є сходинкою для засвоєння певної навички й розрахована на кілька занять. Учень самостійно виконує ігрові завдання, які поступово ускладнюються.
Чому навчиться дитина?
Книга допоможе засвоїти додавання чисел від 1 до 29.
Завдання в книзі підібрані таким чином, що дитина поступово переходить від повторення знайомої теми — додавання 1 і 2 — до більш складної — додавання чисел від 3 до 9. Завдання поступово ускладнюються. Це дозволяє краще засвоїти матеріал.
Крім того, працюючи із книжкою, дитина потренується у написанні цифр та математичних знаків, та матиме нагоду виконати цікаві логічні вправи.
Дуже важливо, щоб майбутній учень ґрунтовно засвоїв принцип додавання, бо в подальшому, його чекає опанування більш складних математичних дій, таких як множення, ділення, робота із дробами, тощо.
Книгу надруковано на спеціальному цупкому папері, призначеному для дітлахів, які тільки-но вчаться писати. Такий папір не порветься, навіть якщо дитина тиснутиме на нього олівцем з усієї сили. Крім того, з нього легко витирати намальовані лінії, отже, дитина зможе малювати на тих самих сторінках багато разів.
Кому підходить цей посібник?
Ця книга для дітлахів, які вже вміють додавати 1 і 2 до чисел від 1 до 29.
Оптимальний вік: 5,6,7 років
Додаткові бонуси: + Лайфхак «Як правильно тримати олівець»
.

Вік: От 3 до 5 лет, От 6 до 8 лет

Видавництво: Ранок

Розмір: 210х295 мм

Мова видання: Українська

Палітурка: М'яка

Сторінок: 80

Категорія: Навчальні посібники

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda