Експедиція за дивовижними тваринами

650,00
грн.
Сила
Пізнаєш характер тварин — зрозумієш себе — зможеш керувати власним життям

Девіз
Пакуй речі! Гайда в експедицію! Час відкривати світ і себе!

Текст з обкладинки
  • Дізнайся про 30 дивовижних тварин
  • Проживи звичайний день тварини разом з нею
  • Усвідом себе частиною екосистеми
  • Пройди квест «Сторінками «Чорної книги»
  • Навчись орієнтуватися на карті
  • Дізнайся про 45 визначних місць Землі

З надзвичайно цікавими фільмами про тварин National Geographic, BBC, Animal Planet, Discovery Channel не зрівняється жодна енциклопедія. То навіщо ж взагалі потрібні ці сухі, порівняно з фільмами, книжки? І чому діти так цікавляться тваринами? Одного дня… Еврика! Я зрозумів… Хочете дізнатися про моє відкриття? Читайте передмову! Потреби дітей, які я осягнув розумом, художниця Олена Шкаврон відчула серцем — так з’явилася незвичайна структура цієї книжки: розповідь про кожну тварину складається з пізнавальної та художньої частин, завдання останньої — допомогти дитині прожити один день з життя тварини.

Ця енциклопедія не конкурує з документальними фільмами, а є неймовірним доповненням до них. Фільм дасть дитині уявлення про зовнішність і поведінку тварини, а книжка допоможе зрозуміти її характер, відчувши її внутрішній стан.

Завдання книжки — підтримати захоплення дітей, тому ми пропонуємо їм полишити парти й вирушити в пригоду, змінити кут зору і з пасивних учнів зробитися активними дослідниками дивовижних тварин. Експедиція навколосвітня, тож книжка містить 9 карт і наліпки. Трохи уяви — і читачі вирушать у подорож п’ятьма частинами світу, а також візьмуть участь у захопливому екологічному квесті. Щодня зникає все більше видів тварин, і, крок за кроком проходячи квест «Сторінками «Чорної книги», діти усвідомлять, як діяльність людини впливає на довкілля і що саме від них залежить, хто житиме на Землі через кілька років.

Книжка має і навчальну мету: з нею читач здобуде початкові знання з географії, навчиться орієнтуватися на карті, дізнається про 45 визначних місць Землі.

Люди мають потребу керувати своїм життям. Допоможімо в цьому нашим дітям, розкриваючи їм власні характери, показуючи приклад життя з захопленням і великі наслідки маленьких дій.

Олег Симоненко, директор видавництва «Час майстрів»

Вік: 6-12

Автор: Шкаврон О., Шейн Н.

Видавництво: Час Майстрів

Ілюстрації: Шкаврон О.

Розмір: 205*240

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Сторінок: 216

Категорія: Енциклопедії

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda