Велика книга комах

550,00
грн.
Ця дитяча енциклопедія від журналу National Geographic kids з науковою точністю розповідає про різноманітних комах і павукоподібних: що ці істоти їдять і де мешкають, як розмножуються та розвиваються, а ще як вони маскуються, щоб напасти на жертву чи самим нею не стати. У книжці наведено факти, про які маленькі читачі точно не знали. Наприклад, що у світі існує понад 35 тисяч видів павуків! Детальні зображення, докладні пояснення та яскраві фотографії тваринного світу — це справжня знахідка для тих, хто обожнює розглядати комашок: від працелюбних мурах до отруйних скорпіонів, від спритних коників до чарівних метеликів — і хоче зрозуміти їхню поведінку.

Про авторів
Рубен Дуро — біолог із Барселони, член Іспанської спілки мікробіологів, науковий фотограф, автор енциклопедій. 
Хуан Ромеро — морський біолог, продюсер і режисер документальних фільмів про підводний світ. 
Долорес Алмазан — старша професорка факультету антропології Автономного університету штату Юкатан, викладачка лінгвістики.

1. «Велика книга комах» — ілюстрована енциклопедія для дітей. В ній подано шість розділів: Павуки і скорпіони, Жуки: комахи в обладунках, Цвіркуни і коники: співуча загроза, Оси і мурахи: під владою королеви, Мухи і комарі: набридлива небезпека, Метелики та інші дивовижні комахи.
2. Тексти прості для сприйняття, невеликі за об’ємом, що полегшує читання дитині.
3. Тексти супроводжують докладні схеми та яскраві фотографії, які повноцінно доповнюють теоретичні матеріали. Багато макрофотографій.
4. Чітка структура викладення матеріалу полегшує сприйняття наукових фактів, дозволяє легко орієнтуватися в розділах книги.
Вік: 6+

Автор: Рубен Дуро

Видавництво: Vivat

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Сторінок: 160

Категорія: Енциклопедії

Мова видання: Українська

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda