Усе, що ти знаєш про динозаврів, — неправда!

390,00
грн.

Перед тобою книжка, яка доведе, що уявлення про динозаврів, як про зелених, лускатих, не дуже розумних ящерів не відповідає дійсності. Геніальна книга повна стількох дивовижних відкриттів про динозаврів, що скоро тобі не буде рівних у палеонтології!

  • З якоїсь незрозумілої причини діти обожнюють динозаврів і все, що з ними пов'язано. Дітлахи з особливим інтересом читають пізнавальні енциклопедії про древніх тварин і з захопленням дізнаються все нових фактів про них.
  • Втім з цими древніми тваринами пов'язано чимало неправдивої інформації, як зараз кажуть, фейків. Основні з них взявся розвінчати доктор зоології, спеціаліст з ссавців, які вимерли, викладач коледжу, популяризатор науки і надзвичайно цікавий дитячий автор, Нік Крамптон
  • Ілюстрації Ґевіна Скотта та надзвичайно якісний друк перетворили книгу на витвір мистецтва. Її цікаво не тільки читати, а й розглядати, і уявляти, якою була земля міліони років тому. Деталізовані, атмосферні картинки і надзвичайно цікава розповідь від відомого популяризатора науки розбурхує уяву і пробуджує дослідницький інтерес.
  • Дізнаватися нову інформацію – основний вид психологічної діяльності у дітей молодшого і середнього шкільного віку. Цей процес пов'язаний з виробленням гормонів задоволення в головному мозку. Діти, яким в правильний час потрапляють до рук правильні цікаві книги, з меншою ймовірністю стануть хворобливо залежними від соціальних мереж чи комп'ютерних ігор

Вік: 6-12 років

Автор: д-р Нік Крамптон

Видавництво: KALAMAR

Розмір: 250*290 мм

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Сторінок: 64

Категорія: Енциклопедії

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda