Мій перший віммельбух. Аеропорт

300,00
грн.

Заводь пропелер і пристібайся ременем безпеки — всенький Бруммбург здіймається в повітря. У небі стільки всіляких літальних апаратів! Пасажирський літак та реактивний лайнер, біплан та вертоліт — усі легко піднімаються й оглядають світ згори. А ще ти побачиш цепелін і кулю, наповнену теплим повітрям. Лети за перелітними птахами на південь, однак не забудь зареєструватися на рейс. Небо Бруммбурга кличе до пригод!


Чому варто придбати:
  • Ми, певно, ніколи не стомимося говорити про користь віммельбухів: зір розвивають, увагу тренують, пам’ять покращують, фантазію вмикають, дітей розважають, батькам дають змогу відпочити! Скарб, а не книжка!
  • З «Моїм першим віммельбухом. Аеропорт» вирушайте у подорож всією сім’єю безпечно, не виходячи з дому. На кожному з розворотів детально показано роботу аеропорту. Ось ви на реєстрації. Паспорт не забули?
  • А тепер ви спостерігаєте, як вантажать ваш багаж. Нарешті можна дізнатися, куди ж потрапляє валіза з тієї рухомої чорної стрічки в аеропорті!
Шановні читачі, пристебніть, будь ласка, паски безпеки: «Мій перший віммельбух. Аеропорт» вирушає на злітну смугу, вас чекати?

Вік: 0-5

Автор: Штефан Ломп

Видавництво: Артбукс

Ілюстрації: Штефан Ломп

Розмір: 260мм x 335мм

Мова видання: Українська

Палітурка: Картон

Сторінок: 10

Категорія: Віммельбухи

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda