Поговоримо про любов: 9-11 років. Я, кохання та дружба

270,00
грн.

Діти природно цікавляться власним тілом і сексуальністю. Книга розповість про закоханість, дружбу, зміни в тілі у період статевого дозрівання, дасть корисні поради, які спростять перехідний вік.


  • Продовження подорожі дітей у світ стосунків, цього разу для дітей 9 – 11 років. Це вже не малюки, але ще не підлітки. Для багатьох батьків це останній шанс поговорити з дітьми відверто про відносини, особливо зогляду на статистичні дані, які свідчать про щорічне зростання кількості підлітків, які починають сексуальне життя в 12 – 13 років.
  • Книга розкриває тему стосунків ще глибше. Діти дізнаються більше про зміни, що відбуваються в їхньому тілі та психіці, про дружбу та кохання, прийняття себе і появу дітей. А також про заборони сексуального життя.
  • Художнє оформлення книги заслуговує окремого захвату. Концептуальній мисткині Вйолен Леруа вдалося вхопити саму суть сучасного покоління дітей, тож книгу вона оформила зрозуміло і цікаво для тих, кому зараз від дев'яти до дванадцяти років. Елементи коміксу гарантують, що діти полюблять свою нову книгу про стосунки.
  • Якісна розвивальна книга для молодшого і середнього шкільного віку – чудовий подарунок кожному хлопцю чи дівчині, що готуються вступити до підліткового віку.
  • Ця книжка – третя частина неймовірної серії про стосунки «Поговоримо про любов». Перша книга адресована малюкам від 3 років, друга – молодшим школярам 6 – 8 років. Наступна частина буде для підлітків від 12 років. Серія втілює мрію видавництва «Каламар» виростити нове покоління українців – свідомих, вільних, обізнаних в розмаїтті людських стосунків, тих, що не соромляться природних питань фізіології та вміють зберігати власні межі. Ці чотири книжки спростять шлях дітлахів в їхнє доросле життя.

Вік: 9-11 років

Автор: Надін Муше, Валері Комб

Видавництво: KALAMAR

Ілюстрації: Шарлотта Ґасто

Розмір: 170*230 мм

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Сторінок: 48

Категорія: Казки та оповідання

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda