Казки навиворіт

240,00
грн.
’’Казки навиворіт’’ — це книжка-секрет про те, що кожен із нас має таємну силу — вигадувати історії. Я вірю, що смішна, дивна чи дурненька історія-небилиця здатна врятувати найпрепоганіший день. Ось так написалась і ця книжка: уже вирувала Велика війна, ми з дітьми були далеко від дому, але з нами були наші історії. А позаяк це книжка навиворіт, то секрет можна розказати всім: щоразу, коли тобі нудно, страшно чи просто ніяк, — вигадай історію, і тобі хоча б на трішки стане навпаки. Мені цей секрет розкрили Оксана Лущевська та чудові авторки з групи ’’СторіЯ’’. Катя Сіль

Про авторку
Катя Сіль — молода українська авторка дитячих книжок. Видавничий світ в Україні почав говорити про письменницю кілька років тому, але популярність їй принесла книжка з медіаграмотності для дітей «Ніта. Ховайтеся, фейки світу», яка вийшла у 2021 році в рамках національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр» за сприяння МКІП.

Чому варто придбати?
• Чудові веселі історії підтримають гарний настрій у дітей й допоможуть їм повірити у яскраве майбутнє, в якому не буде місця жорстоким реаліям сьогодення.
• Ця книжка виручить батьків в непростих ситуаціях, коли треба відволікти малюків від трагічних ситуацій, неприємних думок та переживань.
• Казочки у книзі спонукають діток вигадувати власні історії, створювати чарівні світи й кумедних персонажів, тож таким чином розвиватимуть їхні творчі здібності.

Вік: 3+

Автор: Катя Сіль

Видавництво: Vivat

Ілюстрації: Наталія Кудляк

Мова видання: Українська

Розмір: 195х235 мм

Сторінок: 64

Палітурка: Тверда

Категорія: Казки та оповідання

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda