Енциклопедія DOCs. Історія транспорту. Від воза до ракети

300,00
грн.
Історія транспорту почалася у той самий час, коли зародилась історія людства. Тоді не було ані машин, ані літаків, ані потягів. Люди ходили, носили речі з собою або тягли їх на санях. Згодом одомашнення тварин, винахід колеса та будівництво доріг підштовхнули людину на пошуки нових способів пересування. І ніщо не могло її зупинити! Землею, водою, повітрям – люди мандрують по всій планеті завдяки новим машинам, які стають усе більш практичними, швидкими та безпечними. Яка з них домчить тебе до Марсу? 
Ми розповімо про великі пригоди транспорту так, немов це історія у захопливому документальному фільмі!

Чому варто придбати:

  • Детальні й зрозумілі ілюстрації та багато цікавих фактів, розбитих невеличкими блоками відкривають перші двері у дивовижний світ винаходів людства. Цього разу в історію транспорту!
  • У кожної дитини має бути своя улюблена енциклопедія... Ми видали таку, що припаде до серця усім діткам, яким цікавий транспорт!
  • «Енциклопедія DOCs. Історія транспорту» – це захоплива мандрівка від винайдення колеса до польотів у космос!
  • Дитяча креативність – це те, що хочеться плекати та всіляко підтримувати, адже з неї виростає жага до знань і відкритість до нового. А щоб уява у малят розвивалася, її обов’язково необхідно поповнювати новими цікавинками!
  • Енциклопедія адресована дошкільнятам від 5 років і дітям, які вже проходять історію у школі.


Вік: 5

Автор: Стефані Леду, Стефан Фраттіні

Видавництво: Артбукс

Ілюстрації: Джесс Повельс

Розмір: 245мм x 215мм x 10мм

Мова видання: Українська

Палітурка: Картон

Сторінок: 80

Категорія: Енциклопедії

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda