Хто що робить? Віммельбух професій

350,00
грн.
Сьогодні Альма і Луїс допомагають татові розносити пошту. Вони починають ще вдосвіта і дорогою зустрічають безліч людей, які поспішають на роботу — у маленькому містечку багато справ. Придивися уважніше і відшукай понад 60 різних професій!

ТУТ ТИ ЗНАЙДЕШ:
Продавчиню, яка страждає від зубного болю, поштову машину у майстерні, кістку динозавра на будівельному майданчику, пожежну команду в дії, ветеринарку за роботою, пасічника під дощем, клоуна на ринку та багато іншого!

Чому варто придбати:
  •  Віммельбух має особливу місію - захопити увагу навіть найменших дітлахів та створити нові розвивальні пригоди!⠀
  • Згодом, коли малюк підростає, віммельбух набуває нових функцій: на кожному розвороті змальована ситуація, яку можна обговорити з дитиною, розказати безліч різних історій або заохотити малюка описати побачене самотужки.

Цікаві факти:
  • Різноманітність персонажів та подій вражають! Кожного разу можна вигадувати нові сюжети, даючи повну свободу дитячій безмежній фантазії! З цими книгами можливо ВСЕ!
  • А скільки матусь збирають колекції цих книжок! Знаєте чому? ВІММЕЛЬБУХИ сприяють розвитку моторики, уяви, мислення і творчості! Їх рекомендують дитячі психологи як перші книги для малюків.
  • Це ваша можливість перепочити, поки малюки з інтересом гортають яскраві сторінки, які вражають їх деталізованим світом! Безцінний час разом, коли задоволена і мама, і дитина! Саме для цього і існують такі книжки!

Вік: 0+

Автор: Доро Ґьобель

Видавництво: Артбукс

Ілюстрації: Петер Кнорр

Розмір: 335мм x 260мм x 11мм

Мова видання: Українська

Палітурка: Картон

Сторінок: 14

Категорія: Віммельбухи

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda