Моє будівництво: на фермі й у полі роботи доволі

300,00
грн.
До праці! Не можна гаяти ні хвилини! На фермі весь рік є що робити!
Шість працьовитих машин разом із друзями з ферми сумлінно трудяться будь-якої пори року. Навесні сіють зерно, влітку зводять хлів, восени збирають урожай і насамкінець узимку готують звірятам теплий прихисток. Любителі будівництва будуть у захваті від нагоди зануритися у сільське життя, де вирує щоденна праця — важка, але така цікава!

Чому варто придбати:
  • Грайливі римовані рядки і жваві ілюстрації знайомлять малюків з новою історією про командну працю, яка припаде до смаку навіть найвигадливішим юним будівельникам по всьому світу.
  • На фермі стільки роботи, що вистачить усій будівельній бригаді! На малят чекає зустріч з усіма працьовитими машинами із улюбленої серії про будівництво.
  • На сторінках цієї книжки весело і цікаво спостерігати, як поступово змінюються пори роки. Дізнавайтеся, коли і яку роботу на фермі виконує кожна з машинок.

Цікаві факти:
Шеррі Даскі Рінкер і А. Дж. Форд — авторський тандем поетки й ілюстратора. Разом вони створили численні книжки про маленьке (і велике) будівництво — незмінні бестселери за версією «Нью-Йорк Таймз».

Вік: 0-4

Автор: Шерри Даски Ринкер

Видавництво: Артбукс

Ілюстрації: А. Дж. Форд

Розмір: 250мм x 260мм

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Сторінок: 40

Категорія: Книжки-картонки

Категорія: Вірші для дітей

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda