Привіт, новий світе! Ідеї для захисту планети

350,00
грн.

Боротися за довкілля складно, але ще не пізно. Тисячі людей з різних куточків Землі вже будують новий світ. Книга знайомить з 70 цікавими ініціативами, що вже творять краще майбутнє.


  • Книга розповідає про позитивні екологічні зміни, і це її головна перевага, адже нам необхідні історії успіху в цій галузі! В світі вже впроваджуються сотні ініціатив заради збереження довкілля, про 70 з них розповідає ця енциклопедія.
  • Книга доводить, що ситуацію можна переломити на користь планети і її мешканців. Діти зрозуміють мету змін і дізнаються, як їх втілювати. Отже навчаться спрямовувати власну творчу енергію на пошук нових ідей для порятунку планети.
  • Авторка висвітлює проблеми і ідеї, абсолютно зрозумілі для 8-річних дітей. При цьому матеріал цікавий навіть для досвідчених дорослих людей. Звідси позиціонування книги по віку: від 8 до 88 років.
  • Книга яскрава і легка завдяки візуальному оформленню, і це теж сприяє позитивному творчому мисленню на користь людства.
  • Енциклопедію «Привіт, новий світе!» створив неймовірний творчий дует з Каталонії – журналістка Анна Міракла та ілюстратор Давід Асеведо. Все, що народжується в їхньому творчому союзі є досконалим до останньої деталі. Саме так, як любить «Каламар».
  • Сучасні діти вже на власні очі бачать негативні прояви кліматичних змін. А ще вони є останнім поколінням людей, яке ще має можливість відвернути катастрофу. Перед Вами книга, яка налаштовує мозок і спрямувує творчу енергію в русло позитивних змін. Не зволікайте, адже час спливає.

Вік: 8+ років

Автор: Анна Міракла

Видавництво: KALAMAR

Ілюстрації: Давид Асеведо

Розмір: 300*240 мм

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Сторінок: 66

Категорія: Енциклопедії

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda