Як відчайдухи стрибали з висоти

270,00
грн.

Алексію, Тасі та їхнього песика Рокі чекають дивовижні пригоди на Олімпіаді емоцій. Вони виконуватимуть складні, однак веселі і захопливі завдання доброї та досвідченої тренерки з емоцій. Разом з відчайдухами дітлахи навчаться бути сміливими й опановувати.

  • Разом з головними героями маленькі читачі досліджуватимуть емоційну сферу, особливо відчуття страху.
  • Діти поринуть у захопливу пригоду разом з Алексією, Тасі і Рокі. Принагідно вони згадають свої найбільші страхи та дізнаються способи їх подолати, щоб стати справжніми відчайдухами.
  • Уважний читач знайде чимало корисних порад. Серед них чудовий рецепт засинання від Тасі, або настанови найкращої тренерки з опанування страху, мартинки на ім’я Флорестан. Малюки навчаться помічати ознаки боязкості і складуть план подолання тривоги.
  • За читанням і обговоренням «Відчайдух» батьки якісно проведуть спільний час з дітьми, краще зрозуміють їхній внутрішній світ.
  • В кінці книги міститься «Майстерня емоцій» від експертки світового рівня у сфері розвитку емоційного інтелекту. Це розділ для дбайливих батьків, в якому наведені основні страхи дітей різного віку, способи допомогти малюкамі їх опанувати, арсенал дієвих стратегій та інша інформація, подана практично і стисло.
  • «Відчайдухи» надзвичайно багатофункціональні. Книга має вигадливий сюжет та кумедні і милі ілюстрації. Вона близько познайомить дитину зі своїми емоціями. Це практикум опанування страху для дітей і цілковито практична, з дієвими техніками методичка для батьків.

Вік: 5 - 8 років

Автор: Ельса Пунсет

Видавництво: KALAMAR

Розмір: 220*205 мм

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Сторінок: 48

Категорія: Казки та оповідання

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda