MINECRAFT Моби рулять!

270,00
грн.
Другий том дивовижних пригод із серії «Сага Стоунсворду»!
По та його друзі вирушають глибоко під землю, щоб зіткнутися з іще одним зловісним уламком Короля Кликунів — такий може налаштувати проти них усіх мобів у Майнкрафті. Але це найпростіше, тому що в реальному світі По вирішив балотуватися на пост старости класу!

Чому варто придбати:
  • Пригоди продовжуються! На вже знайомих читачеві друзів чекають нові виклики, як у школі, так й у світі Minecraft.
  • Історія насичена пригодами та небезпеками. Сторінка за сторінкою, ви не помітите як дитину вже буде не відірвати від книжки!

Цікаві факти:
  • Серія «Хроніки Вудсворду» складається з шести томів і є першим циклом, а продовження історії відбувається у наступному циклі, що зветься «Сага Стоунсворду». 
  • Цікаво, що в назвах обох циклів використовуються матеріали для крафту в Minecraft. Вудсворд (Woodsword) та Стоунсворд (Stonesword) можна перекласти як дерев’яний та кам’яний меч відповідно. І саме у такій послідовності збільшується міцність змайстрованих інструментів та предметів!
  • Minecraft — це комп’ютерна гра, де можна будувати різноманітні структури з блоків і брати участь у карколомних пригодах. Будувати, грати і досліджувати незліченні світи з горами, печерами, океанами, джунглями і пустелями. Здолати орду зомбі, спекти пиріг своєї мрії, поблукати у різних вимірах або звести хмарочос — лише ти вирішуєш, чим зайнятися у Майнкрафті!

Вік: 6+

Автор: Нік Еліопулос

Ілюстрації: Алан Бетсон, Кріс Гілл

Видавництво: Артбукс

Розмір: 150мм x 215мм x 15мм

Сторінок: 144

Мова видання: Українська

Палітурка: Тверда

Категорія: Казки та оповідання

Вам також може сподобатися
Made on
Tilda